22 737 01 91

505 13 88 21
biuro@adansonia.pl

Nasza oferta


Suszarki do ubrań
Pionowe, wiszące, grzejnikowe, balkonowe

Suszarki do bielizny, które rozwiązują wszystkie problemy związane z suszeniem ubrań.

Dzięki naszym produktom nie musisz zastawiać sobie pokoju praniem, nasze suszarki pozwolą Ci zaoszczędzić wiele miejsca i jednocześnie pomieszczą więcej prania. Niemożliwe? A jednak...

Kosze na śmieci jednokomorowe

W naszej ofercie posiadamy całą gamę koszy jednokomorowych. Kosze dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz litrażach dzięki czemu każdy dobierze kosz pasujący nie tylko do wystroju wnętrza, ale również własnych preferencji.

Kosze do segregacji

W naszym katalogu znajdą Państwo wielokomorowe pojemniki na odpady wspierające segregację. Dzięki naszym produktom segregacja odpadów staję się jeszcze prostrza i przyjemniejsza niż dotychczas.

Akcesoria GSM
Etui i pokrowce

Akcesoria dla najpopularniejszych smartphonów i tabletów. Wszystkie towary to produkty bardzo wysokiej jakości, produkowane przez renomowanych producentów.

Gwarantują one nie tylko wyjątkową funkcjonalność, ale przede wszystkim kompatybilność z Twoim urządzeniem oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Audio/Video
Maskownice, meble i półki RTV, uchwyty do TV

Nasze produkty z kategorii Audio/Video pozwolą na stworzenie stylowego i funkcjonalnego kącika do wypoczynku.

Oferowane produkty stanowią odealną kompozycję, a dzięki pięknemu i nowoczesnemu wzornictwu Twój salon zyska nowy i niepowtarzalny wygląd.